WhiteBlueRed s.r.o.

Internetový obchod OKshop.eu

Internetovy obchod

Internetový obchod OKshop.eu

OKshop je profesionálny e-shop systém pre každého, kto chce prevádzkovať vlastný internetový obchod.

OKshop je optimalizovaný pre internetové vyhľadávače, čo je základný predpoklad úspešnosti predaja cez internet. V cene balíka služieb je i SEO poradenstvo, vďaka ktorému sa mnohé “naše” obchody zobrazujú na významné kľúčové slová na popredných pozíciach vo výsledkoch vyhľadávania.

Bezkonkurenčné ceny a ponuka našich služieb, spojených s prevádzkou Vášho OKshop internetového obchodu, sú jedinečnou možnosťou otvoriť si vlastný eshop bez vysokých počiatočných investícií. Predávať cez internet môžete už o pár dní, v prepočte len za 0,60 €uro denne.

O.K. riešenie pre Váš internetový obchod

Prevádzkovať internetový obchod pomocou systému OKshop je jednoduché a zvládne ho bez problémov bežný počítačový užívateľ. Administrácia obchodu obsahuje podrobnú príručku, naviac svojim zákazníkom poskytujeme bezplatné poradenstvo pre zefektívnenie predaja a presadenie sa v konkurencii iných internetových obchodov.

Využite možnosť otvoriť si internetový obchod s minimálnymi nákladmi a v priebehu pár dní.

Internetový obchod OKshop je eshop riešenie pre online obchodovanie firiem s rozsiahlou ponukou produktov, ale rovnako drobných podnikateľov a súkromných osôb, ktorí ponúkajú len zopár položiek tovaru alebo výrobkov.

Popis vlastností a možnosti internetového obchodu OKshop nájdete pod odkazmi horného menu, info o variantoch obsahuje menu na ľavej strane. V prípade záujmu môžete bezplatne vyskúšať DEMO verziu OKshop internetového obchodu.